Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | 12 Angry Men (1957) | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | To Kill a Mockingbird | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Schindler's List | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Citizen Kane | 4.0/4 | 3.3/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Casablanca | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | 12 Angry Men (1957) | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 3. | To Kill a Mockingbird | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Schindler's List | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | Citizen Kane | 4.0/4 | 3.3/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |