Best Movies of 2013 by Alex

Best Movies of 2013

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Wolf of Wall Street 4.0/4 3.3/4
2. American Hustle 3.5/4 3.0/4
3. The Great Gatsby (2013) 3.5/4 2.7/4
4. The Counselor 3.5/4 2.2/4
5. Prisoners (2013) 3.5/4 3.2/4
6. 12 Years a Slave 3.5/4 3.3/4
7. Elysium 3.0/4 2.7/4
8. Fruitvale Station 3.5/4 3.2/4
9. The Place Beyond the Pines 3.0/4 3.0/4
10. Dallas Buyers Club 3.5/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name