Top Drama
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Manic | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Prozac Nation | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Everything is Illuminated | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Little Miss Sunshine | 3.5/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Manic | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Prozac Nation | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Everything is Illuminated | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Little Miss Sunshine | 3.5/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |