Movie Night by Pandagenerate

Movie Night

# Movie Title Rating Overall Add
1. A Goofy Movie 2.5/4 2.6/4
2. An Extremely Goofy Movie 2.0/4 2.3/4
3. Atlantis: The Lost Empire 3.0/4 2.7/4
4. Balto 3.0/4 2.8/4
5. Black Swan (2010) 2.5/4 3.0/4
6. Blue Ruin 3.0/4 3.0/4
7. Bones and All 3.0/4 3.0/4
8. Buffalo '66 2.5/4 2.9/4
9. But I'm a Cheerleader 3.0/4 2.9/4
10. Carrie (1976) 3.0/4 3.0/4
11. Fantastic Mr. Fox 3.0/4 3.0/4
12. FernGully: The Last Rainforest 2.0/4 2.5/4
13. Full Metal Jacket 3.5/4 3.2/4
14. Gia 2.0/4 2.4/4
15. I Believe in Unicorns 2.5/4 2.8/4
16. I, Tonya 3.0/4 3.2/4
17. Juno 3.0/4 2.9/4
18. Lesbian Space Princess 1.0/4 2.0/4
19. Little Nemo: Adventures in Slumberland 3.0/4 2.5/4
20. Mysterious Skin 3.0/4 3.0/4
21. Oliver & Company 3.0/4 2.7/4
22. Pearl (2022) 2.5/4 3.1/4
23. Possession (1983) 2.5/4 2.6/4
24. Priscilla 2.5/4 2.8/4
25. Prisoners (2013) 3.5/4 3.2/4
26. Speak (2004) 3.0/4 2.5/4
27. Strange Darling 2.5/4 2.9/4
28. The Aristocats 2.5/4 2.8/4
29. The Boy in the Striped Pyjamas 3.0/4 3.0/4
30. The Great Mouse Detective 3.0/4 2.9/4
31. The Last House on the Left (2009) 1.5/4 2.7/4
32. The Lion King II: Simba's Pride 3.0/4 2.7/4
33. The Perks of Being a Wallflower 3.0/4 3.2/4
34. The Prince of Egypt 3.0/4 2.9/4
35. The Princess Bride 3.0/4 3.2/4
36. The Road to El Dorado 3.0/4 2.6/4
37. The Spiderwick Chronicles 2.5/4 2.6/4
38. The Virgin Suicides 2.5/4 2.8/4
39. Thirteen (2003) 2.5/4 2.6/4
40. Treasure Planet 3.0/4 2.8/4
41. Uptown Girls 2.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name