watched in 2011 by emily

watched in 2011

# Movie Title Rating Overall Add
1. Captain America: The First Avenger 3.0/4 2.8/4
2. X-Men: First Class 3.0/4 3.1/4
3. Afterschool 2.5/4 2.8/4
4. Bridesmaids (2011) 3.0/4 2.9/4
5. A Single Man 3.0/4 2.9/4
6. Breakfast at Tiffany's 3.0/4 3.1/4
7. It's Kind of a Funny Story 3.5/4 2.8/4
8. Atonement (2007) 3.0/4 2.9/4
9. The Young Victoria 2.0/4 2.8/4
10. Zombieland 3.0/4 3.0/4
11. Adventureland 3.0/4 2.6/4
12. The Social Network 3.5/4 3.1/4
13. Megamind 4.0/4 2.9/4
14. Penelope (2008) 3.0/4 2.7/4
15. Tangled (2010) 3.5/4 3.1/4
16. Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides 2.5/4 2.7/4
17. Diary of a Wimpy Kid (2010) 3.0/4 2.2/4
18. Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 3.0/4 2.4/4
19. Kung Fu Panda 2 3.0/4 2.9/4
20. Kaboom 2.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name