Top 10 Movies of 2015 by Gounter

Top 10 Movies of 2015

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Revenant (2015) 3.0/4 3.3/4
2. The Night Before (2015) 2.5/4 2.5/4
3. Kingsman: The Secret Service 2.5/4 3.0/4
4. The Avengers: Age of Ultron 2.5/4 2.9/4
5. Furious 7 2.5/4 2.8/4
6. Mad Max: Fury Road 2.5/4 3.2/4
7. Southpaw (2015) 2.0/4 2.6/4
8. Jurassic World 2.0/4 2.7/4
9. Inside Out (2015) 2.0/4 3.3/4
10. Sicario 2.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name