Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Departed | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | The Producers (1968) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | The People vs. Larry Flynt | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 4. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 5. | The Shawshank Redemption | 3.5/4 | 3.5/4 | |
| 6. | Pulp Fiction | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 7. | Saving Private Ryan | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 8. | To Kill a Mockingbird | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 9. | Forrest Gump | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 10. | Tarzan (1999) | 4.0/4 | 2.8/4 |



