Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Twilight (2008) | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 2. | Zombieland | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Shaun of the Dead | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Evil Dead (1983) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Evil Dead 2 | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Scream (1996) | 3.0/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Twilight (2008) | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 2. | Zombieland | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Shaun of the Dead | 3.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | The Evil Dead (1983) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 5. | Evil Dead 2 | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Scream (1996) | 3.0/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |