Movies I Own by M3tr4nk0

Movies I Own

# Movie Title Rating Overall Add
1. Astérix et Obélix contre César 2.5/4 2.6/4
2. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
3. Big Fish (2003) 3.5/4 3.0/4
4. The Blues Brothers N/A 3.1/4
5. The Brothers Grimm N/A 2.4/4
6. Charlie and the Chocolate Factory 3.0/4 2.6/4
7. Chocolat (2000) N/A 2.9/4
8. Crash (2005) 3.5/4 2.9/4
9. Donnie Darko N/A 3.0/4
10. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 4.0/4 3.1/4
11. Harry Potter and the Goblet of Fire 3.0/4 3.0/4
12. Herbie Rides Again N/A 2.5/4
13. The Illusionist (2006) 3.0/4 2.9/4
14. It's a Wonderful Life 3.0/4 3.3/4
15. Johnny English N/A 2.3/4
16. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 3.0/4 2.5/4
17. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 3.5/4 3.3/4
18. Lord of the Rings: The Two Towers 4.0/4 3.3/4
19. Lord of the Rings: The Return of the King 4.0/4 3.4/4
20. Madagascar 3.0/4 2.7/4
21. National Treasure 3.0/4 2.7/4
22. Notting Hill 2.5/4 2.7/4
23. Osmosis Jones N/A 2.2/4
24. Robots (2005) N/A 2.5/4
25. Sherlock Holmes (2009) N/A 2.9/4
26. Singin' in the Rain 2.0/4 3.2/4
27. The Sound of Music 2.5/4 3.1/4
28. You've Got Mail N/A 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name