Worst All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Rocky V | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 2. | Swordfish | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 3. | Rocky IV | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 4. | Black Rain (1989) | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 5. | Spice World | 1.5/4 | 1.3/4 | |
| 6. | Identity | 1.5/4 | 2.8/4 | |
| 7. | How the West Was Won | 1.5/4 | 2.7/4 | |
| 8. | Forrest Gump | 1.5/4 | 3.3/4 | |
| 9. | Jaws 2 | 1.5/4 | 2.4/4 | |
| 10. | Van Helsing | 2.0/4 | 2.3/4 |
Recent Comments
James_Spzilman - wrote on 10/01/07 at 02:05 PM CT
Worst All Time List comment
You seem to have misplaced Forrest Gump on this list. not a very good mistake to make :( . . . . .




