| 1. | Bridesmaids (2011) | N/A | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 2. | Rise of the Planet of the Apes | 3.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 3. | Fast Five | 4.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 4. | Just Go With It | N/A | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 5. | Horrible Bosses | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 6. | Limitless | 3.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 7. | Captain America: The First Avenger | N/A | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 8. | Friends with Benefits | 3.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 9. | Water for Elephants | 1.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 10. | Paul | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 11. | The Adjustment Bureau | 3.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 12. | Hanna (2011) | 4.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 13. | Insidious | 4.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 14. | I Am Number Four | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 15. | Unknown (2011) | 2.5/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 16. | The Way Back (2011) | 3.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 17. | Scream 4 | 3.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 18. | Battle: Los Angeles | 2.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 19. | The Hangover Part II | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 20. | Beastly | 2.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 21. | Final Destination 5 | 3.0/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 22. | The Rite (2011) | N/A | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 23. | No Strings Attached | 2.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 24. | Chalet Girl | 2.5/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 25. | Drive Angry | 2.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 26. | Sanctum | 2.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 27. | The Green Hornet | 2.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 28. | The Roommate (2011) | 2.5/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 29. | Green Lantern | 2.5/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 30. | Prom (2011) | 1.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 31. | Sucker Punch | 2.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 32. | The Company Men (2010) | 2.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 33. | Priest (2011) | 2.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 34. | A Little Bit of Heaven (2012) | 2.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 35. | Paranormal Activity 3 | 4.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 36. | Ticking Clock | 2.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 37. | The Dilemma | 2.5/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 38. | From Prada to Nada | 2.5/4 | 2.2/4 |  | 
			
											
								| 39. | The Change-Up | 4.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 40. | That's What I Am | 1.0/4 | 2.5/4 |  | 
			
											
								| 41. | The Chaperone (2011) | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 42. | Grave Encounters | 3.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 43. | Girl Walks Into a Bar | 1.5/4 | 2.2/4 |  |