Top Movie List by Beth

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Blues Brothers 4.0/4 3.1/4
2. When Harry Met Sally... 4.0/4 2.9/4
3. High Fidelity 4.0/4 3.0/4
4. Annie Hall 4.0/4 3.1/4
5. Meet Me in St. Louis 4.0/4 3.0/4
6. Singin' in the Rain 4.0/4 3.2/4
7. The Philadelphia Story 4.0/4 3.2/4
8. Wayne's World 4.0/4 2.8/4
9. Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 4.0/4 2.8/4
10. Mean Girls (2004) 4.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name