Worst Horror
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Abraham Lincoln vs. Zombies | 1.0/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Amityville II: The Possession | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 3. | Book of Shadows: Blair Witch 2 | 1.5/4 | 1.4/4 | |
| 4. | Day of the Woman ( I Spit on Your Grave ) | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Death of a Ghost Hunter | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 6. | Ghouls, The ( Cannibal Dead ) | 0.5/4 | 1.5/4 | |
| 7. | Hellraiser: Bloodline | 1.0/4 | 2.3/4 | |
| 8. | The House of the Dead | 0.5/4 | 0.9/4 | |
| 9. | Jason X | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 10. | Masters of Horror - Imprint | 1.0/4 | 2.2/4 | |
| 11. | One-Eyed Monster | 1.0/4 | 1.7/4 | |
| 12. | Paranormal Entity | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 13. | Puppet Master vs. Demonic Toys | 1.0/4 | 2.6/4 | |
| 14. | Puppet Master: The Legacy | 0.5/4 | 2.5/4 | |
| 15. | Retro Puppet Master | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 16. | Skew | 1.5/4 | 1.9/4 | |
| 17. | Scary Movie 2 | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 18. | Scary Movie 3 | 1.0/4 | 2.0/4 | |
| 19. | Scary Movie 4 | 1.0/4 | 1.8/4 | |
| 20. | Shaolin vs. Evil Dead ( Shao Lin jiang shi ) | 0.5/4 | 1.3/4 |



