Top Movie List by matt

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Mission: Impossible - Ghost Protocol 4.0/4 3.0/4
2. Rio (2011) 3.5/4 2.7/4
3. Contraband (2012) 4.0/4 2.7/4
4. G.I. Joe: Retaliation 4.0/4 2.2/4
5. Act of Valor 4.0/4 2.7/4
6. Men in Black 3 4.0/4 2.7/4
7. Wrath of the Titans N/A 2.4/4
8. Dark Tide 4.0/4 2.3/4
9. The Cold Light of Day (2012) N/A 2.1/4
10. We the Party N/A 2.5/4
11. Lockout 4.0/4 2.3/4
12. The Three Stooges N/A 2.2/4
13. Touchback N/A 2.3/4
14. The Raven (2012) N/A 2.6/4
15. Safe (2012) 4.0/4 2.6/4
16. The Hunger Games N/A 2.9/4
17. Avatar N/A 3.0/4
18. John Carter N/A 2.6/4
19. The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 4.0/4 2.4/4
20. Bad Ass N/A 2.6/4
21. The Avengers (2012) 4.0/4 3.3/4
22. Battleship 4.0/4 2.3/4
23. Battlefield America N/A 2.4/4
24. Red Dawn (2012) N/A 2.2/4
25. Ted 4.0/4 2.8/4
26. Skyfall N/A 3.1/4
27. Lincoln N/A 3.0/4
28. Life of Pi N/A 3.1/4
29. Flight (2012) 4.0/4 2.9/4
30. Wreck-It Ralph 4.0/4 3.1/4
31. Alex Cross 0.5/4 2.0/4
32. Paranormal Activity 4 4.0/4 1.8/4
33. Universal Soldier: Day of Reckoning 4.0/4 2.2/4
34. Dredd (2012) 4.0/4 2.7/4
35. Trouble with the Curve 4.0/4 2.8/4
36. Protector 2 ( Tom yum goong 2 ) N/A 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name