Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Winnie the Pooh | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Finding Nemo | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | Avatar | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Bad Teacher | 3.0/4 | 2.3/4 | |
| 5. | Elf | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Toy Story | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 7. | Freddy Got Fingered | 2.5/4 | 1.5/4 | |
| 8. | Sweet Home Alabama | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Clerks II | 3.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | Drop Dead Fred | 4.0/4 | 2.1/4 | |
| 11. | Saw | 2.5/4 | 2.9/4 |



