Worst Films I've Seen by folsomcounty

Worst Films I've Seen

# Movie Title Rating Overall Add
1. Gummo 0.5/4 2.4/4
2. Loose Change: Final Cut 0.5/4 2.6/4
3. Unbreakable 0.5/4 2.8/4
4. Party Monster (2003) 0.5/4 2.5/4
5. The Dark Knight 0.5/4 3.4/4
6. The Good Son 0.5/4 2.4/4
7. The Haunted Mansion (2003) 0.5/4 1.8/4
8. The Matrix Reloaded 0.5/4 2.6/4
9. Godzilla (1998) 0.5/4 1.9/4
10. The Rocky Horror Picture Show 0.5/4 2.8/4
11. L.I.E. 0.5/4 2.5/4
12. Kangaroo Jack 0.5/4 1.4/4
13. Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 0.5/4 3.3/4
14. City of Angels 0.5/4 2.4/4
15. Mr. Baseball 0.5/4 1.9/4
16. Salem's Lot (1979) 0.5/4 2.7/4
17. Jaws 3-D 0.5/4 1.7/4
18. Unfaithful (2002) 0.5/4 2.6/4
19. Blacula 0.5/4 2.3/4
20. Halloween: Resurrection 1.0/4 1.6/4
21. O ( Othello ) 1.0/4 2.3/4
22. Jurassic Park 3 1.0/4 2.3/4
23. Star Trek V: The Final Frontier 1.0/4 2.3/4
24. House of Sand and Fog 1.0/4 2.8/4
25. Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 1.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name