Top Movie List by Adriana

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 4.0/4 2.5/4
2. A.I. Artificial Intelligence 4.0/4 2.7/4
3. Coraline 4.0/4 3.0/4
4. Fight Club 4.0/4 3.3/4
5. Spider-Man 3 4.0/4 2.5/4
6. Queen of the Damned 4.0/4 2.5/4
7. Mean Girls (2004) 3.0/4 2.7/4
8. Avatar 4.0/4 3.0/4
9. Shrek 3.0/4 3.1/4
10. Meet the Robinsons 4.0/4 2.8/4
11. Grease 4.0/4 2.9/4
12. The Bourne Identity (2002) 4.0/4 3.1/4
13. The Pianist 4.0/4 3.2/4
14. Ice Age 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name