Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Fight Club | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 2. | Vampire Hunter D: Bloodlust | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 3. | Crank | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 4. | 12 Angry Men (1957) | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 5. | City of God ( Cidade de Deus ) | 3.5/4 | 3.3/4 | |
| 6. | Princess Mononoke ( Mononoke-hime ) | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 7. | Big Fish (2003) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 8. | Good, the Bad and the Ugly, The ( buono, il brutto, il cattivo, Il ) | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 9. | 300 | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 10. | Me and You and Everyone We Know | 3.5/4 | 2.8/4 |



