Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Top Gun (1986) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Enemy of the State | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 3. | Cape Fear (1962) | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Cape Fear (1991) | 2.5/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Pirates of the Caribbean: At Worlds End | 2.5/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Hostel: Part II | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 7. | Hostel | 2.0/4 | 2.3/4 | |
| 8. | Die Hard | 2.5/4 | 3.3/4 | |
| 9. | Die Hard 2: Die Harder | 1.5/4 | 2.7/4 | |
| 10. | Die Hard: With a Vengeance | 2.0/4 | 2.9/4 | |
| 11. | Ocean's Eleven (2001) | 2.5/4 | 3.0/4 | |
| 12. | Ocean's Twelve | 3.0/4 | 2.5/4 |
Recent Comments
pipe - wrote on 08/16/07 at 11:05 AM CT
Top Movie List comment
Great. movie music and action far out.



