Worst Movies Ever
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Last Airbender | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 2. | Jack and Jill | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 3. | Southland Tales | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 4. | Transformers: Revenge of the Fallen | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 5. | Batman & Robin | 0.5/4 | 1.3/4 | 
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Last Airbender | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 2. | Jack and Jill | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 3. | Southland Tales | 0.5/4 | 2.1/4 | |
| 4. | Transformers: Revenge of the Fallen | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 5. | Batman & Robin | 0.5/4 | 1.3/4 | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Are you sure you want to delete this list? | 
| Are you sure you want to delete this comment? | 
| Enter a new list name |