The Best Films of 2013 by The Host

The Best Films of 2013

# Movie Title Rating Overall Add
1. 12 Years a Slave 4.0/4 3.3/4
2. The Wolf of Wall Street 4.0/4 3.3/4
3. Before Midnight (2013) 4.0/4 3.0/4
4. Short Term 12 4.0/4 3.3/4
5. Mud 4.0/4 3.0/4
6. Inside Llewyn Davis 4.0/4 3.1/4
7. All is Lost 4.0/4 2.8/4
8. Gravity 4.0/4 3.1/4
9. The World's End 4.0/4 2.9/4
10. Pacific Rim 4.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name