Movies I Own
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Balto | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | The Princess Bride | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | The Robe | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Ben-Hur (1959) | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Lassie (1994) | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 6. | The Gospel of John | 3.0/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Balto | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | The Princess Bride | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 3. | The Robe | 2.5/4 | 2.4/4 | |
| 4. | Ben-Hur (1959) | 3.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | Lassie (1994) | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 6. | The Gospel of John | 3.0/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |