Top Movie List by Batty

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Zombieland 4.0/4 3.0/4
2. Fast Five 3.5/4 2.9/4
3. Star Trek II: The Wrath of Khan 4.0/4 3.0/4
4. Star Trek V: The Final Frontier 4.0/4 2.3/4
5. Starship Troopers 3.0/4 2.7/4
6. Interview with the Vampire 3.5/4 3.0/4
7. Rambo 3.0/4 2.7/4
8. Tron 3.0/4 2.8/4
9. Forrest Gump 3.0/4 3.3/4
10. Rocky (1976) 3.0/4 3.2/4
11. Batman Begins 3.5/4 3.1/4
12. Dr. Seuss' The Lorax N/A 2.6/4
13. Ultraviolet 3.5/4 1.7/4
14. Madea Goes to Jail 3.0/4 2.4/4
15. Four Brothers 4.0/4 2.7/4
16. Coyote Ugly 4.0/4 2.1/4
17. Practical Magic 3.5/4 2.6/4
18. Boy Culture N/A 2.5/4
19. Groundhog Day 4.0/4 3.0/4
20. Ghostbusters (1984) 3.0/4 3.1/4
21. Star Trek 4.0/4 3.1/4
22. Freddy vs. Jason 4.0/4 2.3/4
23. 28 Days Later 4.0/4 3.0/4
24. District 9 2.5/4 3.0/4
25. Kick-Ass 4.0/4 3.0/4
26. Shaun of the Dead 4.0/4 3.1/4
27. Transformers: Revenge of the Fallen 4.0/4 2.2/4
28. Jurassic Park 4.0/4 3.2/4
29. Paranormal Activity 4.0/4 2.5/4
30. Armageddon 4.0/4 2.6/4
31. Half Baked 4.0/4 2.7/4
32. Queen of the Damned 4.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name