Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Avatar | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 2. | Troy | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 3. | Inception | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 4. | Law Abiding Citizen | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Braveheart (1995) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 6. | She's the Man | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 7. | Men of Honor | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 8. | Con Air | 3.5/4 | 2.8/4 | |
| 9. | White Chicks | 3.5/4 | 2.0/4 | |
| 10. | 27 Dresses | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 11. | 300 | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 12. | Mean Girls (2004) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 13. | Eurotrip | 3.5/4 | 2.3/4 | |
| 14. | Real Steel | N/A | 2.9/4 |



