Top Movie List by Gloria

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Sound of Music 3.0/4 3.1/4
2. Don't Worry, We'll Think of a Title 2.0/4 2.1/4
3. I, Frankenstein 2.0/4 2.2/4
4. Hardcore Henry 1.0/4 2.3/4
5. Demolition N/A 2.7/4
6. The Boss (2016) 2.0/4 2.0/4
7. Barbershop: The Next Cut 1.0/4 2.1/4
8. The Purge: Election Year 4.0/4 2.5/4
9. Mike and Dave Need Wedding Dates 3.0/4 2.3/4
10. The Legend of Tarzan 3.0/4 2.4/4
11. Independence Day: Resurgence 1.5/4 2.0/4
12. The Shallows 3.0/4 2.7/4
13. Ghostbusters (2016) 2.5/4 2.0/4
14. Star Trek Beyond 3.5/4 2.8/4
15. Nerve 3.0/4 2.7/4
16. Suicide Squad (2016) 3.0/4 2.3/4
17. Mechanic: Resurrection 2.5/4 2.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name