Worst Films of All Time
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Manos: The Hands of Fate | 0.5/4 | 0.7/4 | |
| 2. | Batman & Robin | 0.5/4 | 1.3/4 | |
| 3. | Plan 9 from Outer Space | 0.5/4 | 1.8/4 | |
| 4. | Jaws: The Revenge | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 5. | Gummo | 0.5/4 | 2.4/4 | |
| 6. | Speed 2: Cruise Control | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 7. | Jaws 3-D | 0.5/4 | 1.7/4 | |
| 8. | Squirm | 0.5/4 | 2.2/4 | |
| 9. | Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's Island Adventure | 0.5/4 | 1.4/4 | |
| 10. | Superman IV: The Quest for Peace | 0.5/4 | 1.6/4 | |
| 11. | Deuces Wild | 0.5/4 | 1.8/4 |



