Best of 2004 by Protozoid

Best of 2004

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dogville 4.0/4 2.9/4
2. Birth 3.5/4 2.4/4
3. 2046 4.0/4 2.9/4
4. Tarnation 4.0/4 2.9/4
5. Before Sunset 3.5/4 3.0/4
6. Eternal Sunshine of the Spotless Mind 3.5/4 3.1/4
7. Kinsey 3.0/4 2.6/4
8. Purple Butterfly ( Zi hudie ) 3.5/4 2.9/4
9. The Saddest Music in the World 3.5/4 2.6/4
10. Lady Vengeance ( Chinjeolhan geumjassi ) 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name