Best of 2003 by Protozoid

Best of 2003

# Movie Title Rating Overall Add
1. Dogville 4.0/4 2.9/4
2. The Fog of War 4.0/4 3.0/4
3. Mystic River 4.0/4 3.1/4
4. Master and Commander: The Far Side of the World 4.0/4 2.7/4
5. Spider (2003) 3.5/4 2.5/4
6. Irreversible 3.5/4 2.6/4
7. Memories of Murder ( Salinui chueok ) 3.5/4 3.2/4
8. Oldboy ( Oldeuboi ) 3.5/4 3.2/4
9. The Company (2003) 3.0/4 2.3/4
10. In the Cut 3.5/4 2.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name