Best of 2006 by Protozoid

Best of 2006

# Movie Title Rating Overall Add
1. Pan's Labyrinth ( laberinto del fauno, El ) 4.0/4 3.2/4
2. Inland Empire 4.0/4 2.6/4
3. Manderlay 4.0/4 2.9/4
4. A Prairie Home Companion 3.5/4 2.7/4
5. Marie Antoinette (2006) 3.5/4 2.6/4
6. Children of Men 3.5/4 3.1/4
7. A Scanner Darkly 3.5/4 2.7/4
8. Little Children 3.5/4 2.9/4
9. Lives of Others, The ( Leben der Anderen, Das ) 3.5/4 3.2/4
10. Old Joy 3.0/4 2.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name