Jim Jarmusch by Protozoid

Jim Jarmusch

# Movie Title Rating Overall Add
1. Paterson 4.0/4 3.1/4
2. Father Mother Sister Brother 3.5/4 3.3/4
3. Dead Man 3.5/4 2.9/4
4. Only Lovers Left Alive 3.5/4 3.0/4
5. The Dead Don't Die (2019) 3.5/4 2.1/4
6. The Limits of Control 3.0/4 2.4/4
7. Down by Law 3.5/4 2.9/4
8. Coffee and Cigarettes 3.0/4 2.8/4
9. Night on Earth 3.5/4 2.8/4
10. Broken Flowers 3.0/4 2.7/4
11. Ghost Dog: Way of the Samurai 3.0/4 2.8/4
12. Stranger Than Paradise 3.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name