Top Animation
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Cloudy with a Chance of Meatballs 2 | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Monsters University | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Ratatouille | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | How to Train Your Dragon (2010) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Croods | 3.5/4 | 2.8/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Cloudy with a Chance of Meatballs 2 | 3.5/4 | 2.4/4 | |
| 2. | Monsters University | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Ratatouille | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | How to Train Your Dragon (2010) | 4.0/4 | 3.2/4 | |
| 5. | The Croods | 3.5/4 | 2.8/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |