Crime- Bad, Bad Cops by Strangebird

Crime- Bad, Bad Cops

# Movie Title Rating Overall Add
1. Bad Lieutenant 3.5/4 2.8/4
2. Professional, The ( Léon ) 4.0/4 3.3/4
3. Cop Land 3.5/4 2.7/4
4. L.A. Confidential 3.0/4 3.2/4
5. The Killer Inside Me (2010) 3.0/4 2.5/4
6. The Departed 3.0/4 3.3/4
7. 16 Blocks 3.5/4 2.5/4
8. Serpico 3.0/4 3.0/4
9. Prince of the City 3.0/4 2.8/4
10. Magnum Force 2.5/4 2.9/4
11. Assault on Precinct 13 (1976) N/A 2.9/4
12. Internal Affairs 2.0/4 2.7/4
13. Mulholland Falls N/A 2.3/4
14. Pineapple Express 2.5/4 2.8/4
15. Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans 2.5/4 2.6/4
16. The Godfather 4.0/4 3.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name