Adultery is a No-No! by Strangebird

Adultery is a No-No!

# Movie Title Rating Overall Add
1. Fatal Attraction 3.5/4 2.8/4
2. To Die For (1995) 3.5/4 2.6/4
3. Double Indemnity 3.0/4 3.3/4
4. The Postman Always Rings Twice (1946) 3.0/4 2.9/4
5. Body Heat 3.0/4 2.7/4
6. Across the Hall 3.0/4 2.9/4
7. Dressed to Kill (1980) 3.0/4 2.8/4
8. State of Play 3.0/4 2.6/4
9. A Perfect Murder (1998) 3.0/4 2.6/4
10. Wolf (1994) 3.0/4 2.4/4
11. Presumed Innocent 2.5/4 2.8/4
12. Derailed (2005) 2.5/4 2.4/4
13. What Lies Beneath 2.5/4 2.4/4
14. Fracture (2007) 2.5/4 2.7/4
15. Sleuth (2007) 2.5/4 2.5/4
16. Jagged Edge 2.5/4 2.7/4
17. Unfaithful (2002) 2.0/4 2.6/4
18. Guilty as Sin 2.0/4 2.4/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name