Top 10 Films of 2001 by RichStrickler

Top 10 Films of 2001

# Movie Title Rating Overall Add
1. Memento 3.5/4 3.2/4
2. A Beautiful Mind 3.5/4 3.1/4
3. Black Hawk Down 3.5/4 3.0/4
4. In the Bedroom 3.0/4 3.0/4
5. A.I. Artificial Intelligence 3.0/4 2.7/4
6. Monster's Ball 3.0/4 2.7/4
7. Lantana 3.0/4 2.8/4
8. The Score (2001) 3.0/4 2.6/4
9. Training Day 3.0/4 3.0/4
10. Life as a House 3.0/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name