Top 80s Comedy by serioussir

Top 80s Comedy

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Breakfast Club 3.5/4 3.2/4
2. Sixteen Candles 3.5/4 2.9/4
3. Pretty in Pink 3.0/4 2.8/4
4. Pee Wee's Big Adventure 3.5/4 2.6/4
5. Strange Brew 3.5/4 2.6/4
6. Better Off Dead 3.5/4 2.8/4
7. Three Amigos 3.0/4 2.5/4
8. Real Genius 3.0/4 2.7/4
9. Ferris Bueller's Day Off 3.0/4 3.1/4
10. My Chauffeur 3.5/4 2.3/4
11. Valley Girl (1983) 3.5/4 2.5/4
12. Secret Admirer 3.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name