My favourite films of 2017 by Lee

My favourite films of 2017

# Movie Title Rating Overall Add
1. John Wick: Chapter Two 3.5/4 3.1/4
2. The Belko Experiment 4.0/4 2.5/4
3. Gifted 4.0/4 3.0/4
4. The Fate of the Furious 4.0/4 2.5/4
5. King Arthur: Legend of the Sword 4.0/4 2.3/4
6. All Eyez on Me 3.0/4 2.2/4
7. Dunkirk (2017) 3.5/4 3.3/4
8. Kidnap (2017) 4.0/4 1.9/4
9. The Hitman's Bodyguard 4.0/4 2.6/4
10. It (2017) 3.5/4 3.0/4
11. American Assassin 2.0/4 2.4/4
12. American Made 3.0/4 2.8/4
13. Blade Runner 2049 2.0/4 3.3/4
14. Brawl in Cell Block 99 2.5/4 2.7/4
15. Jigsaw (2017) 3.0/4 2.3/4
16. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri 4.0/4 3.2/4
17. The Disaster Artist 3.0/4 3.1/4
18. The Shape of Water 3.0/4 3.1/4
19. I, Tonya 2.5/4 3.2/4
20. Molly's Game 3.5/4 3.1/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name