Top Movie List by Crazy 4 war movies

Top Movie List

# Movie Title Rating Overall Add
1. Saving Private Ryan 4.0/4 3.3/4
2. Tae Guik Gi: The Brotherhood of War ( Taegukgi hwinalrimyeo ) 4.0/4 3.0/4
3. The Benchwarmers 3.0/4 2.1/4
4. Hollywood Homicide 3.0/4 2.1/4
5. Employee of the Month (2006) 3.0/4 2.2/4
6. Cool Runnings 3.0/4 2.5/4
7. The Departed 3.0/4 3.3/4
8. Enemy at the Gates 3.0/4 2.8/4
9. Ratatouille 3.0/4 3.1/4
10. The Great Raid 2.5/4 2.5/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name