Hugh Jackman by synapsee7

Hugh Jackman

# Movie Title Rating Overall Add
1. Australia (2008) N/A 2.5/4
2. Butter (2012) N/A 2.4/4
3. Deception (2008) N/A 2.3/4
4. Flushed Away 3.0/4 2.6/4
5. The Fountain (2006) 3.0/4 2.7/4
6. Happy Feet 4.0/4 2.5/4
7. Kate and Leopold N/A 2.3/4
8. Les Misérables (2012) 4.0/4 3.0/4
9. Movie 43 N/A 1.4/4
10. Oh My God N/A 2.8/4
11. Paperback Hero (2000) N/A 2.3/4
12. The Prestige (2006) 4.0/4 3.1/4
13. Prisoners (2013) 3.0/4 3.2/4
14. Real Steel 4.0/4 2.9/4
15. Rise of the Guardians 3.0/4 2.9/4
16. Scoop N/A 2.4/4
17. ShowBusiness: The Road to Broadway N/A 2.5/4
18. Snow Flower and the Secret Fan N/A 2.2/4
19. Someone Like You (2001) N/A 2.5/4
20. Stories of Lost Souls N/A 2.5/4
21. Swordfish 2.5/4 2.4/4
22. Van Helsing N/A 2.3/4
23. The Wolverine 4.0/4 2.7/4
24. X-Men 4.0/4 2.9/4
25. X-Men Origins: Wolverine 4.0/4 2.7/4
26. X-Men: Days of Future Past 4.0/4 3.2/4
27. X-Men: The Last Stand 4.0/4 2.6/4
28. X2 - X-Men United 4.0/4 2.9/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name