Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add | 
|---|---|---|---|---|
| 1. | Equilibrium | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | Flowers of War, The ( Jin líng shí san chai ) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Changeling (2008) | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 4. | Rogue River (2012) | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 5. | Rescue Dawn | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 6. | Frozen (2010) | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 7. | Unknown (2011) | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 8. | Chernobyl Diaries | 4.0/4 | 2.1/4 | |
| 9. | The Experiment (2010) | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 10. | American Psycho | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 11. | Harsh Times | 4.0/4 | 2.5/4 | 



