I saw
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Twister (1996) | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Truman Show | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Goodfellas | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 4. | Meet the Spartans | 1.0/4 | 1.2/4 | |
| 5. | A Beautiful Mind | 4.0/4 | 3.1/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Twister (1996) | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 2. | The Truman Show | 3.0/4 | 3.0/4 | |
| 3. | Goodfellas | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 4. | Meet the Spartans | 1.0/4 | 1.2/4 | |
| 5. | A Beautiful Mind | 4.0/4 | 3.1/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |