Top Ten Films of 2016 by KingoftheCorn

Top Ten Films of 2016

# Movie Title Rating Overall Add
1. In Order of Disappearance ( Kraftidioten ) 4.0/4 3.0/4
2. Nocturnal Animals 4.0/4 3.0/4
3. Arrival (2016) 4.0/4 3.2/4
4. The Witch (2016) 4.0/4 2.8/4
5. The Nice Guys 4.0/4 3.0/4
6. Hell or High Water 4.0/4 3.2/4
7. Hacksaw Ridge 4.0/4 3.2/4
8. The Lobster 4.0/4 3.1/4
9. 10 Cloverfield Lane 4.0/4 2.9/4
10. Eye in the Sky (2016) 4.0/4 3.0/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name