Top Ten Films of 2019 by KingoftheCorn

Top Ten Films of 2019

# Movie Title Rating Overall Add
1. Parasite ( Gisaengchung ) 4.0/4 3.6/4
2. Once Upon a Time ... in Hollywood 4.0/4 3.2/4
3. The Irishman (2019) 4.0/4 3.2/4
4. Us 4.0/4 3.0/4
5. Ash is Purest White ( Jiang hu er nü ) 4.0/4 3.3/4
6. Doctor Sleep 4.0/4 3.1/4
7. High Life (2018) 4.0/4 2.8/4
8. Midsommar 4.0/4 2.9/4
9. Booksmart 4.0/4 3.0/4
10. The Peanut Butter Falcon 4.0/4 3.2/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name