Top Ten Films of 2020 by KingoftheCorn

Top Ten Films of 2020

# Movie Title Rating Overall Add
1. Wolfwalkers 4.0/4 3.3/4
2. The Vast of Night 4.0/4 3.2/4
3. The Invisible Man (2020) 3.5/4 3.0/4
4. The Empty Man 3.5/4 2.3/4
5. The Rental 3.5/4 2.5/4
6. The Wolf of Snow Hollow 3.5/4 2.8/4
7. Gretel & Hansel 3.5/4 2.6/4
8. Impetigore ( Perempuan Tanah Jahanam ) 3.5/4 3.0/4
9. Come Play 3.5/4 2.5/4
10. Justice League Dark: Apokolips War 3.5/4 2.8/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name