Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Pineapple Express | 4.0/4 | 2.8/4 | |
| 2. | 50 First Dates | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Despicable Me | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 4. | Safe House (2012) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 5. | Chronicle (2012) | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 6. | Safe (2012) | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 7. | The Grey | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 8. | John Carter | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 9. | Journey 2: The Mysterious Island | 3.5/4 | 2.5/4 | |
| 10. | Man on a Ledge | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 11. | Get the Gringo | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 12. | Underworld Awakening | 3.0/4 | 2.5/4 | |
| 13. | Bad Ass | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 14. | Dr. Seuss' The Lorax | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 15. | Lockout | 4.0/4 | 2.3/4 |



