Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blade Runner | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Blazing Saddles | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Young Frankenstein | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Barfly | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | True Romance | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Red River (1948) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Birdy | 3.5/4 | 2.6/4 |
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Blade Runner | 2.5/4 | 3.2/4 | |
| 2. | Blazing Saddles | 3.5/4 | 3.1/4 | |
| 3. | Young Frankenstein | 3.5/4 | 3.2/4 | |
| 4. | Barfly | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 5. | True Romance | 4.0/4 | 3.1/4 | |
| 6. | Red River (1948) | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 7. | Birdy | 3.5/4 | 2.6/4 |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Are you sure you want to delete this list? |
| Are you sure you want to delete this comment? |
| Enter a new list name |