Top Movie List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | Get Him to the Greek | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 2. | Hot Tub Time Machine | 3.5/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Kick-Ass | 4.0/4 | 3.0/4 | |
| 4. | Scott Pilgrim vs. The World | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 5. | The Dark Knight Rises | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 6. | 21 Jump Street | 4.0/4 | 2.9/4 | |
| 7. | The Hunger Games | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 8. | Raid: Redemption, The ( Serbuan maut ) | 3.5/4 | 3.0/4 | |
| 9. | Contraband (2012) | 3.5/4 | 2.7/4 | |
| 10. | Safe House (2012) | 4.0/4 | 2.7/4 |



