My Wish List
| # | Movie Title | Rating | Overall | Add |
|---|---|---|---|---|
| 1. | The Expendables 2 | N/A | 2.6/4 | |
| 2. | Last Ounce of Courage | 4.0/4 | 2.6/4 | |
| 3. | Stolen (2012) | N/A | 2.3/4 | |
| 4. | Heaven's Gate | 4.0/4 | 2.2/4 | |
| 5. | Lawless (2012) | 3.5/4 | 2.9/4 | |
| 6. | Step Up Revolution | 4.0/4 | 2.5/4 | |
| 7. | Taken 2 | N/A | 2.4/4 | |
| 8. | The Dark Knight Rises | 4.0/4 | 3.4/4 | |
| 9. | The Bourne Legacy | 4.0/4 | 2.7/4 | |
| 10. | The Shawshank Redemption | 3.5/4 | 3.5/4 | |
| 11. | The Godfather: Part II | 3.5/4 | 3.4/4 | |
| 12. | Reservoir Dogs | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 13. | Django Unchained | 4.0/4 | 3.3/4 | |
| 14. | Platoon | 4.0/4 | 3.2/4 |



