| 1. | Catch Me if You Can | 3.5/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 2. | The Bourne Identity (2002) | 3.5/4 | 3.1/4 |  | 
			
											
								| 3. | Gangs of New York (2002) | 3.0/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 4. | Red Dragon (2002) | 3.0/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 5. | The Rules of Attraction | 3.0/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 6. | National Lampoon's Van Wilder | 3.0/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 7. | 8 Mile | 2.5/4 | 2.6/4 |  | 
			
											
								| 8. | Harry Potter and the Chamber of Secrets | 2.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 9. | Super Troopers | 2.5/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 10. | Spider-Man | 2.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 11. | Antwone Fisher | 2.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 12. | 25th Hour (2002) | 2.5/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 13. | Minority Report | 2.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 14. | Signs | 2.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 15. | Confessions of a Dangerous Mind | 2.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 16. | Road to Perdition | 2.5/4 | 3.0/4 |  | 
			
											
								| 17. | Frailty | 2.0/4 | 2.9/4 |  | 
			
											
								| 18. | John Q | 2.5/4 | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 19. | Orange County | 2.5/4 | 2.4/4 |  | 
			
											
								| 20. | Equilibrium | 2.0/4 | 2.8/4 |  | 
			
											
								| 21. | Austin Powers in Goldmember | 2.5/4 | 2.3/4 |  | 
			
											
								| 22. | The Ring (2002) | N/A | 2.7/4 |  | 
			
											
								| 23. | 40 Days and 40 Nights | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 24. | Mr. Deeds | 2.0/4 | 2.1/4 |  | 
			
											
								| 25. | Sweet Home Alabama | 2.0/4 | 2.6/4 |  |