1989 by TRoseKnows

1989

# Movie Title Rating Overall Add
1. Major League 4.0/4 2.8/4
2. Glory (1989) 3.5/4 3.1/4
3. Back to the Future Part II 3.0/4 3.0/4
4. Batman (1989) 2.5/4 2.9/4
5. National Lampoon's Christmas Vacation 3.0/4 2.9/4
6. The Little Mermaid (1989) 3.0/4 3.0/4
7. Lethal Weapon 2 3.0/4 2.8/4
8. Field of Dreams 3.0/4 2.9/4
9. Road House (1989) 3.0/4 2.6/4
10. The Dream Team (1989) 3.0/4 2.5/4
11. Bill & Ted's Excellent Adventure 2.5/4 2.7/4
12. Little Monsters (1989) 2.5/4 2.4/4
13. Turner & Hooch 2.5/4 2.4/4
14. Honey, I Shrunk the Kids 2.5/4 2.6/4
15. Ghostbusters 2 3.0/4 2.5/4
16. The Abyss 2.5/4 2.9/4
17. Weekend at Bernie's 2.5/4 2.3/4
18. Next of Kin (1989) 2.0/4 2.1/4
19. Loverboy (1989) 2.0/4 2.2/4
20. American Ninja 3: Blood Hunt 1.5/4 1.7/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name