Leonardo DiCaprio by TRoseKnows

Leonardo DiCaprio

# Movie Title Rating Overall Add
1. The Wolf of Wall Street 4.0/4 3.3/4
2. Inception 4.0/4 3.3/4
3. The Departed 4.0/4 3.3/4
4. Catch Me if You Can 3.5/4 3.1/4
5. This Boy's Life 3.5/4 2.7/4
6. Gangs of New York (2002) 3.0/4 3.0/4
7. Titanic (1997) 3.5/4 3.0/4
8. Blood Diamond 3.0/4 3.1/4
9. Shutter Island 3.0/4 3.1/4
10. What's Eating Gilbert Grape N/A 3.1/4
11. The Aviator (2004) 2.5/4 3.0/4
12. The Man in the Iron Mask (1998) 2.5/4 2.4/4
13. The Great Gatsby (2013) 3.0/4 2.7/4
14. Romeo + Juliet (1996) 2.5/4 2.7/4
15. Body of Lies 2.0/4 2.6/4
Are you sure you want to delete this comment?
  
Are you sure you want to delete this list?
  
Are you sure you want to delete this comment?
  
Enter a new list name